De favorieten van Sjef Hutschemakers

De favorieten van Sjef Hutschemakers

Reinaldstraat 39-41
Valkenburg
Van zaterdag 17 januari tot en met zondag 1 februari 2026 staat het werk van Sjef Hutschemakers (1931–2017) centraal in de expositie De favorieten. 

Tijdens deze tentoonstelling wordt een persoonlijke selectie getoond van schilderijen die de kunstenaar gedurende zijn leven bewust bij zich hield. Werken die hij niet verkocht en zelden toonde, omdat zij voor hem de kern van zijn oeuvre vormden. 

Na zijn overlijden zijn deze werken onderdeel gebleven van zijn nalatenschap. Vanuit de zorg voor het werk van Sjef hebben de erven, ondersteund door de stichting Sjef Hutsch, ervoor gekozen een deel van deze kernwerken nu beschikbaar te stellen voor verkoop. 

De expositie vindt plaats op drie locaties:
Galerie Marx en Marx, Reinaldstraat 39, Valkenburg. 
Brasserie Burgemeester Quicx, Sint Gerlach 17, Houthem. 
Sint-Hubertuskunstcentrum, Hubertusstraat 61, Genhout. 

Raadpleeg de website voor de openingstijden.

Data


  • 17-01-2026 t/m 18-01-2026
  • 24-01-2026 t/m 25-01-2026
  • 31-01-2026 t/m 01-02-2026

Verstuur een e-mail


Verstuur een mail naar De favorieten van Sjef Hutschemakers. Je bericht wordt na een klik op “Verstuur” direct verstuurd. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat.
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.